UA | RU
04 січня 2021, 14:44

Головні прогульники року: у КВУ розповіли, хто в Раді не ходить на засідання

Найменше відвідували засідання депутати групи "За майбутнє"
Найменше відвідували засідання депутати групи "За майбутнє"

Головними прогульниками у Верховній Раді за 2020 рік стали народні депутати від групи "За майбутнє". В середньому впродовж року на засідання приходила лише половина депутатів групи.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на пресслужбу Комітету виборців України.

Також низькі показники реєстрації в народних депутатів "Опозиційної платформи - За життя". В середньому на засіданнях Ради реєструвалося 53% депутатів політсили. У депутатів ВО "Батьківщини" показники відвідування на рівні 56%", - сказано в повідомленні.

Вищі результати в депутатів групи "Довіра" та фракції "Голос". У середньому на засідання приходили 67% нардепів "Голосу" та 68% - "Довіри".

Лідерами за відвідуваннями Ради впродовж 2020 року стали народні депутати "Слуги Народу" (72%) та "Європейської солідарності" (71%).

У 2020 році на показники відвідування Верховної Ради об’єктивно вплинула ситуація із коронавірусом. Проте в розрізі фракцій і груп ВР загальна тенденція не змінилася: депутати одних політичних сил стабільно відвідують пленарні засідання, тоді як інші їх регулярно прогулюють", - заявляють у КВУ.

Юридично за пропуск пленарних засідань ВР без поважних причин передбачено фінансові штрафи. Однак на практиці це не стало достатньою мотивацією для частини народних депутатів, які систематично ігнорували та продовжують ігнорувати засідання парламенту, вважають в Комітеті.

Раніше повідомлялося, що в грудні на засіданнях Ради не були присутні 20 нардепів.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
24 квітня 2025
Великоднє перемир'я Путіна. Чи було воно взагалі і навіщо Кремль його оголошував
Російський окупаційний режим продовжує гратися з президентом США, як кіт із мишкою. І, здається, досягає на цьому напрямку певних тактичних успіхів
18 квітня 2025
Підручник історії з "автором"-журналістом. Нове слово в українській освіті чи деградація галузі?
Міністерство освіти при нинішньому очільнику не встигає вибиратися з одного скандалу в інший. Новим приводом поговорити став підручник з історії України для 11 класу
16 квітня 2025
Робота не для всіх: як в Україні "душать" потенціал покоління 50+
Українці старше 50 років частіше за інших стикаються з труднощами працевлаштування. Попри досвід та знання, цій категорії громадян ринок часто пропонує некваліфіковану роботу з низькою зарплатою — нед...
15 квітня 2025
Сумська трагедія. Чого прагнула досягти Росія, і навіщо Трамп грає на боці Кремля
Росія робить усе можливе, щоби зірвати майбутнє перемир’я, але намагається зробити це руками України. Та, попри чергову скандальну заяву президента США Дональда Трампа, цей план у росіян, схоже, прова...