Експосадовець Тернопільської міськради "роздав" комунальну землю приватним особам
За процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури на зловживанні службовим становищем викрито колишнього начальника управління містобудування, архітектури та кадастру - головного архітектора Тернопільської міської ради
Про це повідомив Офіс Генерального прокурора, передає RegioNews.
За даними слідства, у 2018 та 2020 роках він незаконно надав висновки про погодження проєктів землеустрою щодо комунальних земель у Тернополі.
Ці документи дали можливість передати ділянки, які належали громаді, у приватну власність третіх осіб.
Йдеться про землю на вулицях Білогірській, Чернівецькій та 15 Квітня.
За висновками слідства, через дії посадовця Тернопільська громада втратила земельні ділянки вартістю понад 3 млн грн, що спричинило тяжкі наслідки для її інтересів.
Колишньому посадовцю інкримінують зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України).
Суд обрав підозрюваному запобіжний захід - заставу в розмірі 266 240 грн.
Нагадаємо, що Криворізькі правоохоронці повідомили про підозру працівниці відділу освіти та підприємцю, через дії яких міському бюджету завдано збитків на пів мільйона гривень.
Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим












