UA | RU
05 лютого 2021, 11:36

КВУ назвав головних прогульників Ради під час четвертої сесії

Серед головних прогульників - "За майбутнє" та "ОПЗЖ"
Серед головних прогульників - "За майбутнє" та "ОПЗЖ"
Фото: з відкритих джерел

Комітет виборців України проаналізував відвідування парламентськими фракціями та групами пленарних засідань Ради за підсумками роботи четвертої сесії, яка тривала із вересня 2020 року по січень 2021 року.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на пресслужбу КВУ.

Головними прогульниками Ради стали народні депутати групи "За майбутнє". В середньому впродовж сесії на пленарні засідання реєструвалися лише третина депутатів групи - 36%. Низькі показники реєстрації в народних депутатів "Опозиційної платформи - За життя". В середньому на засіданнях Ради реєструвалося 40% депутатів політсили", - йдеться у повідомленні.

Своєю чергою, у депутатів ВО "Батьківщина" показники відвідування на рівні 51%.

Вищі результати відвідування в депутатів групи "Довіра" та фракції "Голос". В середньому засідання відвідували 56% депутатів групи "Довіра" та 58% депутатів "Голосу".

Лідерами за відвідуваннями Ради впродовж четвертої сесії ВР стали народні депутати "Європейської солідарності" та "Слуги Народу". В середньому на засіданнях ВР було зареєстровано 63% депутатів "Європейської солідарності" та 62% депутатів "Слуги Народу", - повідомили у КВУ.

Як зазначив голова КВУ Олексій Кошель, четверта сесія ВР виявилася найменш продуктивною за час роботи нового складу парламенту. Впродовж сесії народні депутати працювали лише 28 сесійних днів. Відвідування Ради також погіршилося.

Депутати окремих фракцій та груп ВР безвідповідально ставляться до виконання своїх депутатських обов’язків та ігнорують пленарні засідання, на яких не відбувається принципових для них голосувань", – додав голова КВУ.

Раніше в КВУ повідомляли, що за рік 100 нардепів жодного разу не виступили в Раді.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 квітня 2025
Підручник історії з "автором"-журналістом. Нове слово в українській освіті чи деградація галузі?
Міністерство освіти при нинішньому очільнику не встигає вибиратися з одного скандалу в інший. Новим приводом поговорити став підручник з історії України для 11 класу
16 квітня 2025
Робота не для всіх: як в Україні "душать" потенціал покоління 50+
Українці старше 50 років частіше за інших стикаються з труднощами працевлаштування. Попри досвід та знання, цій категорії громадян ринок часто пропонує некваліфіковану роботу з низькою зарплатою — нед...
15 квітня 2025
Сумська трагедія. Чого прагнула досягти Росія, і навіщо Трамп грає на боці Кремля
Росія робить усе можливе, щоби зірвати майбутнє перемир’я, але намагається зробити це руками України. Та, попри чергову скандальну заяву президента США Дональда Трампа, цей план у росіян, схоже, прова...
11 квітня 2025
Соціологія проти Мін’Єд. Чому українців за кордоном не зацікавили ініціативи Олексія Чернишова
На діяльності Міністерства національної єдності, за великим рахунком, можна ставити хрест. Міністерство з пафосною (цілком в стилі неймінгу нинішньої влади) назвою, створене минулого року, констатувал...