Безробітний харків'янин "зливав" росіянам локації ЗСУ
Новобаварський районний суд міста Харкова визнав чоловіка винним у державній зраді. Виявилось, що він у месенджері передавав росіянам дані про ЗСУ
Про це повідомляє "Судовий репортер", передає RegioNews.
У Telegram чоловік погодився на пропозицію представника російської спецслужби: він за гроші предавав йому інформацію. Зокрема, він знімав Завод імені Малишева, військовий госпіталь, Національну академію Національної гвардії України. У лютому минулого року він знімав будівлі військової частини і того ж дня був затриманий.
Коли чоловіка затримали, правоохоронці перевірили його переписки. Також у розділі "гаманець" у Telegram знайшли три транзакції по 100 доларів. На суді чоловік не визнав вину, а ці гроші назвав допомогою від друзів, бо він ніде не працював.
У переписці з росіянином чоловік самостійно проявляв активність у зборі інформації, обговорював виплату йому коштів і висловлював готовність виконувати інші завдання та пропонував варіанти їх вирішення.
Суд призначив покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного майна.
Нагадаємо, що Івано-Франківський міський суд визнав місцеву жительку винною у державній зраді. Відомо, що це неповнолітня дівчина.
Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим












