На Полтавщині підліток на замовлення підпалив джип: вирок суду
У Полтавському районі винесли вирок неповнолітньому уродженцю Дніпропетровської області, який за вказівкою куратора з месенджера Telegram підпалив автомобіль Hyundai Tucson
Про це пише інтернет-видання "Полтавщина" з посиланям на вирок суду, передає RegioNews.
Зазначається, що інцидент стався наприкінці 2025 року.
Невідомий користувач у Telegram запропонував юнаку грошову винагороду за підпал автомобіля. Підліток погодився та 4 грудня прийшов на автостоянку в селі Божківське Новоселівської громади, де був припаркований Hyundai Tucson 2007 року випуску.
За даними суду, хлопець заздалегідь підготувався до злочину, використавши маскування та займисту суміш. Він підпалив автомобіль і зняв процес на відео для звіту замовнику. Внаслідок пожежі було пошкоджено транспортний засіб, зокрема моторний відсік і лакофарбове покриття.
Під час слідства неповнолітній повністю визнав провину та уклав угоду з прокурором. Також він відшкодував збитки потерпілій та перерахував 15 тисяч гривень на підтримку Збройних сил України.
Суд врахував щире каяття, позитивні характеристики, участь у програмі відновного правосуддя та відсутність попередніх судимостей.
У результаті його визнано винним за ч. 2 ст. 194 КК України та призначено покарання у вигляді 2 років пробаційного нагляду із відповідними обов’язками.
Нагадаємо, у Києві хлопці заробляли на замовленнях для росіян. Двоє хлопців підпалили два авто, які належали військовим. За ці "завдання" їм обіцяли по півтори тисячі доларів. Однак обіцяної оплати вони так і не отримали.
Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим












