На Дніпропетровщині чоовік коригував удари росіян заради наркотиків
Довгинцівський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області визнав громадянина винним у державній зраді. Чоловік зізнався, що погодився працювати на ворога заради наркотиків
Про це повідомляє "Судовий репортер", передає RegioNews.
Протягом березня-квітня 2025 року чоловік у Telegram переписувався з представником російської спецслужби. Він писав росіянину, що на на території місцевого заводу є українські військовослужбовці і військова техніка, також надсилав скриншоти карти з позначками.
На суді чоловік визнав провину. За його словами, він наркозалежний і погодився працювати на росіян, бо йому обіцяли наркотики. При цьому він казав, що нібито передавав локації, де не було військових і техніки також бути не могло.
Суд призначив покарання у вигляді позбавлення волі на 15 років.
Нагадаємо, на Черкащині студент коригував ракетно-дронові атаки росіянна енергетичну інфраструктуру центрального регіону України. СБУ затримала зрадника.
Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим












