Кирило Кернес: Блок Геннадія Кернеса перетворили на закрите акціонерне товариство, що займається дерибаном Харкова
Партія "Блок Кернеса – Успішний Харків" після смерті Геннадія Кернеса перетворилася у "закритий кооператив з відстоювання особистих інтересів" та перестала працювати на успіх Харківщини
Про це в інтерв'ю "Главкому" заявив син покійного мера Харкова Геннадія Кернеса Кирило Кернес.
За його словами, одразу після смерті Геннадія Кернеса в Харкові почався переділ власності. "Звісно, дерибан був одразу після смерті і зараз відбувається. Харківська область розташована найближче до країни-агресора, і при цьому міська влада на оборону міста та допомогу військовим практично нічого не витрачає... Пріоритети у міської влади зовсім інші", - зазначив Кирило Кернес.
"Партія, яку будував мій батько, після його смерті перетворилася у закритий кооператив з відстоювання особистих інтересів. Навіть з огляду на те, що ця партія заснована моїм батьком і наше прізвище присутнє у назві, я все одно не міг далі перебувати в цьому закритому акціонерному товаристві", - додав він.
Кирило Кернес зазначив, що така позиція має три складові – політичну, юридичну і моральну. "Політична полягає в тому, що в останні дні життя мого батька відбувалося стопроцентне захоплення влади. З часом стало очевидно, хто насправді хвилювався за нього, вірив в його перемогу над хворобою, а хто займався інтригами. Я зрозумів, що ці люди насправді не є командою Геннадія Кернеса, його соратниками та друзями, а зацікавлені лише в дерибані його спадку. Зараз дії цієї політичної сили прямо протилежні її назві", - пояснив він.
Моральна складова, на думку Кирила Кернеса, в тому, "що всі обіцянки, які гучно давалися щодо увічнення пам'яті мого батька після його смерті, не були виконані. Що зробили, – встановили пам'ятник на кладовищі, і це зробили справжні друзі, а не міська влада чи особисто Ігор Терехов".
"Наприклад, щодо перейменування колишнього парку Горького був проведене опитування в "телеграмі", в якому брало участь понад 60 тис. харків'ян. Більша частина з них підтримала ініціативу назвати парк іменем Кернеса, після чого я подав заяву про участь в сесії міської ради, де хотів донести позицію харків’ян. Але мене злякалися з надуманих причин, не допустили до сесії і в результаті назвали парк просто Центральним", - зазначив Кирило Кернес.
За його словами, іменем Кернеса не названо "ані вулиці, ані провулка – нічого". "Хоча Терехов багато разів це привселюдно обіцяв. Тому ці люди не мають права ані використовувати прізвище Кернеса, ані казати, що вони є його наступниками. У більшості вони просто справжні зрадники і стерв’ятники, які після його смерті розтягували той Харків, за який боровся мій батько, аби робити його кращим містом в Україні", - заявив Кирило Кернес.
Нагадаємо, син покійного мера Харкова Геннадія Кернеса – Кирило Кернес — звинуватив нинішню владу Харкова у фальсифікації електронного підпису батька для захоплення влади. Кирило Кернес впевнений, що у момент перебування його батька на лікуванні у німецькій клініці "Шаріте" у Харкові була організована масштабна фальсифікація, метою якої було захоплення влади у місті. В організації цього процесу Кирило Кернес звинувачує безпосередньо нинішнього мера міста Ігоря Терехова.
Син Кернеса запевняє, що його команда юристів вже зібрала документи, які виставлять нинішнє керівництво міста в дуже поганому світлі.