UA | RU
21 лютого 2024, 14:54

Міськрада Харкова хоче витратити на телепрограми "різної тематики" 7 млн гривень

фото: armyinform.com.ua

У Харкові міська рада планує замовити «послугу з розміщення в телевізійному ефірі телевізійних новин та телевізійних програм різних жанрів» за 6 998 400 грн

Про це стало відомо з моніторингу порталу публічних закупівель Prozorro, передає RegioNews.

Мова йде про розміщення в телевізійному ефірі новин чи програм на 1 620 000 секунд (450 годин). Кінцевий строк подання тендерних пропозицій до 00:00 28 лютого 2024 року.

Заступниця директора Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради Інна Нежид сказала, що йдеться про виробництво "програм різних жанрів", пише Ґвара.

"Всі можуть бути, різні. Можуть великі, можуть маленькі, тобто різних жанрів, може бути що завгодно на тематику", - сказала чиновниця.

Тендерною документацією передбачено, що транслювання готового відеоматеріалу, телевізійних новин та телевізійних програм різних жанрів повинно відбуватися у форматі не гірше:

  • якість відео – SD;
  • роздільна здатність – 1024х576;
  • система відеозбереження – не гірше PAL;
  • формат телевізійної трансляції – не менше 16:9;
  • формат файлів – mpeg2;
  • формат аудіо – стереозвук.

Вартість фактично наданих послуг визначається за щосекундним тарифом.

Для забезпечення всебічного інформування громадян міста Харкова про найбільш важливі соціальні, суспільні та політичні події, учасник (виконавець) повинен бути суб’єктом у сфері аудіовізуального медіа та бути зареєстрованим у Реєстрі суб’єктів у сфері медіа Нацради з питань телебачення та радіомовлення.

Зареєстрований у реєстрі суб’єктів у сфері медіа з технологією мовлення – кабельна аналогова, кабельна цифрова, Інтернет мовлення (ІРТV). Територіальна категорія – місцева (м. Харків); мова (мови) розповсюдження – українська. Послуги виконати планують до кінця 2024 року.

Нагадаємо, раніше Житомирський академічний муздрамтеатр провів закупівлю через систему Prozorro однієї пачки цигарок вартістю 71 гривню.

16 квітня 2024
Зустріч із Папою Римським та повні буси гуманітарки: як італійський благодійник допомагає прифронтовій Харківщині
З початком повномасштабної війни українці не на словах відчули турботу зі сторони європейських друзів. Країни ЄС радо приймали українських жінок з дітьми, а до самої України все частіше почали приїждж...
11 квітня 2024
Заборона їздити на авто, скасування дембеля, обов’язкова ВЛК: що прописано в ухваленому законі про мобілізацію
Які зміни очікують на військовозобов’язаних, коли закон про посилення мобілізації набуде чинності
05 квітня 2024
Є-кабінет військовозобов'язаного, армія з 25 років і зміни для обмежено-придатних: що потрібно знати про нові правила мобілізації
Поки Верховна Рада готується розглядати в другому читанні законопроєкт про посилення мобілізації, днями президент підписав кілька вже проголосованих законів, які також вносять зміни до мобілізаційного...
28 березня 2024
Гроші чи армія: скільки потрібно буде заплатити, щоб мати "економічну бронь" від мобілізації
"Бронь" за податки. Бізнес підтримує, військові експерти вбачають серйозні ризики