Про головну проблему мобілізації та її наслідки
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/o/_oblasniy_ttsk_ta_sp2_605x320.jpg)
Баристам пощастило менше ніж барберам, бо тих хто вміє стригти в підрозділах цінують більше, особливо коли є машинка.
У мене в бригаді служить стоматолог, мій лікар, він хотів призватись і я йому допоміг, але не допустив його в штурмовики, а організували йому пересувний стоматологічний кабінет і в результаті зуби лікували всі суміжники та місцеві у нашій смузі.
У мене в бригаді є перша САУ Богдана, яку держава розібрала в перші місяці війни. Її зібрали, ми знайшли розрахунок, який вмів на ній стріляти, ми хірячили від Кривого Рогу до Зміїного, однією САУ, і тепер у нас перший дивізіон в країні з цих гармат, бо ми довели їх ефективність.
В моїй бригаді танковий батальйон почав складатися з трофейних танків, він працював в різних ОСУВ, діди діабетики валили кацапів, отримуючи кому прямо в машині, але як валили. Ті танки ми ремонтували самі, жодної допомоги від держави.
Іменем нашої бригади названа вулиця в Кривому Розі.
Перша окрема бригада спецпризначення ім. Івана Богуна.
Бо в найперші дні, наші перші батальйони без злагодження відправляли в бій, хто в чому був, і вони зупиняли наступ московитих.
Наші підрозділи ПТРК працювали під Києвом, на півдні, під Бахмутом, Лиманом, і досі працюють.Наш окремий взвод зупиняв наступ на Антонівському мості, є купа відео.
Наші бійці тримали оборону в Серебрянському лісі.
Наш батальйон підтримки один з кращих в ЗСУ.
Ми брали участь в захоплені того клятого кацапського гвинтокрила, який сів в Харківській області.
Ми отримали прапор з рук Президента України.
А тепер бригаду роздирають на шматки, забирають людей, бо немає кому вести бій, треба поновлювати інші підрозділи, нищать злагоджені колективи. Як нам сказали - помножимо на ноль.
Так війну не виграти. Я бачу просідання фронту і розумію, що генерали на своєму місці не допрацювали. Комбригів знімають масово, але так не працює. Бо ті генерали, які реально не допрацювали, досі на місцях. Я чув ті селектори - це фахова непридатність.
Так не виграють, а програють.
Ми маємо доукомлектовувати бригади моб ресурсом, провести зміни в підготовці підрозділів та переглянути тих, хто організовує застосування та планування на місцях.
Інакше біда.
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)