Росіяни на тимчасово окупованих територіях мобілізують українців віком більше 60 років, – ЦНС
![](https://devb.regionews.ua/static/img/s/r/sr__605x320.jpg)
На тимчасово окупованій частині Запорізької області чоловіків віком від 60 до 65 років змушують підписувати контракти з Міноборони РФ
Про це повідомляє Центр національного спротиву, передає RegioNews.
Зазначається, що при цьому загарбники обіцяють, що чоловіки проходитимуть службу у тилових підрозділах.
Як пояснюють в ЦНС, окупанти вдаються до таких дій через вкрай невтішну ситуацію з поповненням особового складу армії РФ.
"Тому (вороги, – ред.) й вдаються колаборанти до таких "крайніх” заходів. А ще масове дезертирство та небажання проходити службу в армії противника серед місцевого населення ламає усі поставлені кремлем задачі", – йдеться у повідомленні.
У Центрі нацспротиву додали, що тільки на тимчасово окупованій території Луганської області за кілька місяців було офіційно задокументовано 500 випадків дезертирства. Водночас випадки залишення військової частини помножилися у декілька десятків разів.
"Окупанти чинять шалений тиск на рідних тих, хто втік з армії ворога. Тому ми вкотре закликаємо усіма силами уникати мобілізації, а тим паче підписання контракту з МО РФ", – наголосили у ЦНС.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на тимчасово окупованих територіях України загарбники не можуть виконати план Кремля по російській паспортизації місцевого населення. Особливо провальною ця кампанія є на Херсонщині.
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)