Житель Хмельницького намагався виїхати за кордон під виглядом італійця
![](https://devb.regionews.ua/static/img/4/2/426588337_726783702965395_1072352570699522949_n_605x320.jpg)
В пункті пропуску "Лужанка" прикордонники Мукачівського загону виявили 22-річного жителя Хмельницького, який намагався виїхати в Угорщину за паспортним документом громадянина Італії
Як повідомляє RegioNews, про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
Зазначається, що під час перевірки прикордонники виявили ряд ознак, які вказували, що документ повністю підроблений.
Молодик зізнався, що купив сфальшований паспорт за $8 тисяч.
Про наявність у діях українця ознак злочину, передбаченого ст.358 ККУ "Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів", прикордонники надіслали повідомлення до Нацполіції у Закарпатській області.
Нагадаємо, раніше у Нацполіції назвали найпоширеніші схеми для втечі ухилянтів за кордон. У схемах переправлення ухилянтів від мобілізації через кордон найчастіше вдаються до підроблення тимчасових посвідчень військовозобов’язаних, довідок ВЛК про непридатність до служби та зняття з військового обліку, пенсійних посвідчень, посвідчення батьків багатодітних сімей тощо.
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)