СБУ вдруге вдарила по нафтоперекачувальній станції в РФ
Воїни "Альфа" СБУ завдали ударів по лінійно-виробничо-диспетчерській станції "Второво" у Володимирській області РФ. Раніше, ще 10 червня, СБУ вдарили по цій же станції вперше
Про це повідомляє СБУ, передає RegioNews.
Попередньо, безпілотники СБУ влучили в технічні будівлі об'єкта. Після цього на території лінійно-виробничо-диспетчерській станції "Второво" сталась детонація.
Зазначається, що ця станція є ключовим логістичним вузлом для перекачування світлих нафтопродуктів до експортних портів і внутрішніх споживачів. Зокрема, звідти транспортують дизельне пальне до московського кільцевого нафтопродуктоводу.
"СБУ й надалі проводитиме спецоперації на стратегічних об’єктах рф, що забезпечують функціонування її воєнної економіки. Ворог повинен відчути наслідки своєї агресії не лише на полі бою, а й у власному бюджеті, логістиці та експортних доходах. Кожен уражений об’єкт — це зменшення ресурсів для ведення війни та вища ціна, яку кремль змушений платити за продовження агресії", - кажуть в СБУ.
Нагадаємо, канали росіян зранку 27 червня повідомляють про вибухи у Волгограді. Місцевий губернатор підтвердив "прильоти".
Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим












