Негода і удари РФ залишили без світла сотні населених пунктів
Станом на ранок 23 червня в Україні через складні погодні умови та російські атаки зафіксовано масові знеструмлення в кількох регіонах
Про це повідомляє НЕК "Укренерго", передає RegioNews.
Зазначається, що через дощі та сильні пориви вітру повністю або частково знеструмлені понад 160 населених пунктів у чотирьох областях – Сумській, Київській, Полтавській та Івано-Франківській.
Аварійні бригади обленерго вже працюють над відновленням пошкоджених ліній електропередачі.
Крім того, через російські удари по енергетичній інфраструктурі нові знеструмлення зафіксовані у Запорізькій, Дніпропетровській, Сумській, Харківській та Чернігівській областях. Енергетики проводять відновлювальні роботи там, де дозволяє безпекова ситуація.
В "Укренерго" також повідомили, що споживання електроенергії станом на 9:30 перевищує рівень попереднього дня на 3,5%. Причиною зростання називають спекотну погоду та активне використання кондиціонерів.
Оператор енергосистеми закликає споживачів за можливості переносити використання потужних електроприладів на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 17:00.
Нагадаємо, в ніч на 23 червня РФ атакувала Україну 135 ударними БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас та дронами-імітаторами типу "Пародія". Зафіксовано влучання 13 ударних БпЛА на 11 локаціях, а також падіння збитих дронів на трьох локаціях.
Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим












