Електронна черга вже доступна у всіх ТЦК – як зареєструватися
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___6441_605x320.jpg)
Електронна система запису на прийом до ТЦК та СП для оновлення даних вже доступна у всіх військкоматах, однак поки вона працює у тестовому режимі
Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони України, передає RegioNews.
У відомстві зазначили, що тепер військовозобов'язаним не потрібно стояти у черзі, щоб оновити свої дані. Достатньо записатися онлайн і прийти в ТЦК у визначений час.
"Ми почули звернення наших громадян та побачили запит на створення послуги електронної черги. Ми вже маємо досвід її створення, тому досить оперативно розгорнули цю послугу і для ТЦК і СП", – заявила заступниця міністра оборони Катерина Чорногоренко.
Записатися на прийом у військкомат для оновлення даних можна за посиланням.
Нагадаємо, 17 травня Міноборони оголосило, що запускає мобільний застосунок "Резерв+", призначений для військовозобов'язаних, призовників та резервістів. Через цей застосунок військовозобов'язані можуть оновити свої облікові дані.
Після запуску 18 травня мобільного застосунку "Резерв+" сотні тисяч громадян намагалися авторизуватися в ньому, через що періодично виникають труднощі з авторизацією.
Раніше повідомлялося, що найближчим часом у застосунок "Резерв+" планують додати функцію електронних направлень на ВЛК.
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)