UA | RU
26 травня 2020, 10:50

Російські кондитери судяться з "Roshen" за етикетки "Ромашки"

Європейський суд поки що на стороні росіян
Європейський суд поки що на стороні росіян
Фото: "Рошен"

Московська компанія «Рот Фронт» (Rot Front) хоче через суд Євросоюзу заборонити українській корпорації Roshen використовувати в ЄС етикетку цукерок «Ромашка» із зображенням ромашки.

Про це йдеться у рішенні Європейського суду загальної юрисдикції, пише RegioNews.

Російська фірма вважає, що Roshen не має права використовувати такий зовнішній вигляд етикетки, бо він схожий на їхню продукцію, тому споживач може переплутати виробника. А "Рот Фронт" зареєструвала цю етикетку раніше.

Російська компанія "Рот Фронт" судиться з "Roshen" за "Ромашку" у Європейському суді загальної юрисдикції з 2017 року.

Фото: Главком

У грудні 2016 року українська компанія подала заявку на реєстрацію етикетки, але у 2017-му російська компанія оскаржила цей намір.

У липні 2018 року суд задовольнив заявку російської фірми і відхилив заявку "Roshen".

У листопаді 2018-го суд вже задовольнив вимогу українців — скасував перше рішення і визнав, що етикетки не настільки схожі, аби споживачі їх плутали.

13 травня 2020 року суд скасував останнє рішення і знову став на бік російської компанії.

Судові витрати за "Рот Фронт" має сплатити Бюро інтелектуальної власності Євросоюзу, а Roshen повинна погасити свої витрати сама.

Якщо "Roshen" стоятиме на своєму, сдуова тяганина продовжиться. Європейський суд загальної юрисдикції є судом першої інстанції, його рішення можна оскаржити в Європейському суді.

Нагадаємо, корпорація "Roshen" належить народному депутату, лідеру фракції Європейська солідарність", п`ятому президенту України Петру Порошенку.

Читайте також: Україна передала Морському трибуналу ООН докази проти Росії

Проти Петра Порошенка відкрили справу про держзраду

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
31 березня 2025
Дубайська трагедія із львівською моделлю OnlyFans: що чекає на українок у близькосхідних монархіях
В останні три роки, після початку повномасштабної війни, кількість українців, перш за все – українок, за кордоном серйозно зросла. Наші з вами співвітчизники опинилися в різних країнах світу, в різних...
27 березня 2025
Смертники від ФСБ. Чому Росія очікувано розпочала 2025 рік із терактів в Україні
2025 рік увійде в історію російсько-української війни як початок справді терористичної її складової – уже без жодних військових прикриттів, а напряму. Російські спецслужби, перш за все Федеральна служ...
26 березня 2025
Мізерна пенсія та брак ліків: як живуть люди з інвалідністю в умовах війни
В Україні налічується понад три мільйони людей з інвалідністю. У зв'язку з військовими діями ця цифра продовжує зростати. Водночас людина з обмеженими фізичними можливостями має вкрай низьку підтримку...
24 березня 2025
Битва в Арденнах, якої не було. Що чекає на український футбол далі
Збірна України знову поступилася у ключовому матчі. Причому не просто поступилася, а відверто зганьбилася. Та найгірше у цій історії, що висновків ніхто робити не стане. А це з великою долею імовірнос...