У Сумах судили патрульного, який завдав затриманому тяжкого тілесного ушкодження
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___5831_605x320.jpg)
Патрульного поліцейського із Сум суд визнав винним в перевищенні службових повноважень та умисному нанесенні тяжких тілесних ушкоджень потерпілому
Про це повідомили в Сумській обласній прокуратурі, передає RegioNews.
Суд обрав для поліцейського покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на строк два роки, з позбавленням спеціального звання "лейтенант поліції".
За даними слідства, працівники патрульної поліції 22 грудня 2016 року поблизу одного з місцевих ресторанів затримали жителя міста Суми. Його для проходження медичного огляду на стан сп’яніння привезли до обласного наркологічного диспансеру.
"На території медзакладу один із поліцейських без підстав завдав удару в тулуб коліном. Далі правоохоронці доставили потерпілого до відділу поліції. Лише після допиту його госпіталізували", - розповіли у прокуратурі.
Експерти довели, що чоловік отримав тяжкі тілесні ушкодження.
12 березня 2018 року обвинуваченого засудили до 5 років позбавлення волі, однак це рішення оскаржили всі учасники справи. 13 червня 2019 апеляційний суд скасував зазначений вирок у зв`язку з неправильним застосуванням закону України про кримінальну відповідальність та призначив новий розгляд у суді першої інстанції в іншому складі суду.
Нагадаємо, раніше правоохоронці закінчили розслідування щодо двох співробітників Територіального центру комплектування та соціальної підтримки Тернополя. Їх звинувачують у катуванні військовозобов’язаних.
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)