Нардеп-силач Василь Вірастюк вчетверте став батьком та розповів про свою нову обраницю
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___5995_605x320.jpg)
Нардеп від "Слуги народу", володар титулу найсильніша людина планети 2004 року Василь Вірастюк, який нещодавно розлучився, став батьком учетверте. З матір'ю дитини Вірастюк зійшовся уже після початку повномасштабного вторгнення РФ
Про це нардеп розповів у інтерв'ю Славі Дьоміну, передає RegioNews.
Син Вірастюка Володимир народився дев’ять місяців тому, а нову кохану та матір дитини звати Ірина.
Нардеп зізнався, що розпочав стосунки з жінкою, коли його колишня дружина Інна разом із дітьми виїхала за кордон через війну. Вірастюк каже, що сприйняв її рішення виїхати з України "як зраду".
"Я той вчинок сприйняв як зраду з її боку, тому що вона зробила по-своєму. Якби ми проживали в Бородянці, то так, ок, ми б рятували дітей, але в тому випадку… Напевно, я був винен у тому, що відпустив її за кордон. Треба було наполягати на тому, щоб нікуди не їхали. Тому що в цьому не було потреби. Вона вперлася, тому що її мама про все домовилася в Празі. І тоді стався цей розкол", — розповів він.
З новою обраницею Вірастюк офіційно не одружений, вона молодша від нього на 11 років.
"Ми познайомилися випадково. Ми з дружиною Інною були в ресторані в Івано-Франківську і підійшла група жінок сфотографуватися. Це було наше перше знайомство. Це був 2019 рік. А потім уже спілкування було у 2021 році. Я закоханий і щасливий. Попри все те, що відбувається погане, тиск і суди", — сказав він.
Нагадаємо, Василь Вірастюк оголосив про розлучення зі своєю дружиною Інною у 2023 році. Вони перебували у шлюбі близько 15 років, мають двох спільних синів — 16-річного Олега і 8-річного Олександра. Також у Вірастюка є 20-річний син Адам від першого шлюбу.
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)