Кравчук заявив про "глухий кут" у переговорах з РФ
![](https://devb.regionews.ua/static/img/6/7/67__22_605x320.jpg)
Голова української делегації в Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук заявляє, що переговори з Російською Федерацією щодо Донбасу заходять в глухий кут.
Як передає RegioNews, про це зазначається в матеріалі "РБК-Україна".
Ми офіційно повинні сказати: ми зробили все, вичерпали всі можливості і бачимо глухий кут. Але це не означає, що ми вже завтра припинимо мінський формат. Ми і далі будемо працювати, докладати всіх зусиль, але коли побачимо, що ми вже пішли на останні кроки, тоді буде "план Б", - додав Кравчук.
Наголошується, що Кравчук має намір запропонувати Росії відкласти дорожні карти й зосередитися на виконанні вже узгоджених рішень в рамках нормандського формату. У разі відмови російської сторони, він пропонує перейти до більш рішучих заходів тиску для прогресу в переговорах.
Тиск на Росію повинен бути, вона іншого не розуміє, вона ніколи не вважала політико-дипломатичний переговорний процес можливим для себе", - заявив Кравчук.
Як один з кроків тиску розглядається накладення нових санкцій на Росію, у вигляді відключення від міжнародної платіжної системи SWIFT.
Раніше повідомлялося, що голова української делегації в Тристоронньої контактної групи Леонід Кравчук вважає, що Мінські домовленості неможливо виконати, і покладається на переговори в "нормандському форматі".
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/3/8/38_main_v1703596130_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_605x320.jpg)