У Львові військовий за хабар в 3000 доларів обіцяв влаштувати мобілізованого у тилову частину
![](https://devb.regionews.ua/static/img/w/h/whatsapp_image_2024_04_24_at_11_15_34_2_605x320.jpg)
Підозру отримав військовослужбовець територіального управління Військової служби правопорядку ЗСУ на Львівщині. Він вимагав у мобілізованого 3000 доларів за допомогу в переведенні його у тилову частину
Про це повідомляє Держбюро розслідувань, передає RegioNews.
"Чоловік проходив курс базової загальновійськової підготовки в одній з військових частин Рівненської області. Він звернувся до посадовця служби правопорядку консультацією щодо подальшого проходження служби та призначення у військову частину. Той запевнив, що за 3 тис. доларів США може домовитися з потрібними людьми про його зарахування до військової частини, яка дислокується на Львівщині або Рівненщині. Мовляв, так мобілізований зможе уникнути відправлення до зони бойових дій”, – йдеться у повідомленні.
Фігуранта затримали після отримання всієї суми хабаря. Суд обрав йому запобіжний захід – тримання під вартою.
Хабарнику загрожує до 8 років вʼязниці.
Нагадаємо, раніше на Львівщині Служба безпеки викрила військового, який за 17 тисяч доларів відправляв ухилянтів за кордон під виглядом "службових відряджень". Зловмисника затримали.
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)