Схема на 1,65 млн доларів: столичного комунальника та його спільника відправили до СІЗО
За клопотанням прокурорів Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора Печерський районний суд м. Києва обрав запобіжні заходи директору одного з комунальних підприємств столиці та його спільнику
Про це повідомив Офіс Генерального прокурора, передає RegioNews.
Суд застосував до підозрюваних запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 9 млн грн кожному.
За даними слідства, вони підозрюються у замаху на заволодіння 1,65 млн доларів США під приводом сприяння в перемозі в інвестиційному конкурсі та реалізації будівельного проєкту в Голосіївському районі Києва.
Нагадаємо, що керівнику одного з ШЕУ м. Києва та директору приватного товариства повідомлено про підозру у розтраті та привласненні бюджетних грошей, виділених на ремонти доріг.
Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим












