В одній зі шкіл Києва побили 13-річного хлопчика, йому довелося робити операцію
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___6082_605x320.jpg)
Правоохоронці розпочали розслідування за фактом побиття 13-річного підлітка в одній зі шкіл Дніпровського району Києва. З заявою до правоохоронців звернулася мати хлопця
Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури, передає RegioNews.
Жінка поінформувала правоохоронців, що побачила на тілі дитини тілесні ушкодження в області паху. Хлопчик не одразу, а лише за тиждень розповів, що у нього був конфлікт з учнями інших класів на перерві.
Ювенальні прокурори проводять слідчі дії для встановлення обставин отримання дитиною тілесних ушкоджень, а також оцінять, як вчителі школи виконують професійні та службові обов'язки і як забезпечують дітям здорові та безпечні умови навчання та виховання.
У поліції Києва повідомили, що інформація про травмування дитини надійшла від лікарів медичного закладу. Нині хлопчик перебуває у лікарні під наглядом медиків. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України – умисне легке тілесне ушкодження.
Раніше матір підлітка в закритій групі у Facebook "Лікарі та пацієнти Києва" розповіла, що її сина сильно вдарили у пах. Операцію провели на десятий день після побиття, адже підліток не казав, що сталося. Жінка випадково побачила, що його ліва нога стала у півтора рази більше за праву, а також було "дуже тверде в паху і яєчко теж збільшено".
Освітній омбудсмен Сергій Горбачов під дописом порадив жінці звернутися до поліції, адже мовиться не лише про булінг, а й тілесні ушкодження. Водночас жінка додала, що правоохоронці були у лікарні, де оперували її 13-річного сина.
Як пишуть у коментарях, підлітка побили буцімто через те, що він дивився мультфільми російською мовою. Принаймні, так здалося одноліткам, які напали на 13-річного хлопця.
Нагадаємо, раніше У Дніпрі чоловік жорстоко побив 8-річного хлопчика, дитину з травмами доставили у реанімацію.
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)