UA | RU
13 березня 2023, 19:46

У Києві викрили банду, яка збувала великі партії наркотиків

фото: прокуратура

Чотири особи у Києві влаштували підпільну нарколабораторію. Бандити виготовляли амфетамін, загальний щомісячний прибуток зловмисників становив 2 млн гривень

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури, передає RegioNews.

Правоохоронці у Києві затримали чотирьох осіб, які створили незаконний бізнес із виготовлення та збуту наркотиків.

Зловмисники, зокрема, виготовляли психотропну речовину амфетамін.

Як встановило слідство, злочинна група діяла у Києві та Київській області.

Банда мала спеціальне лабораторне обладнання, посуд та прилади.

Збут наркотиків відбувався через поштові відправлення або з рук в руки.

Відомо, що щомісячний прибуток незаконної нарколабораторії становив близько 2 млн гривень.

Правоохоронці провели десять обшуків у місцях, де проживали та працювали зловмисники.

Було виявлено та вилучено понад 1,1 кг амфетаміну, пігулки екстазі, канабіс, лабораторне обладнання, прекурсори, хімічні реактиви (у рідкому та порошкоподібному виді), електронні ваги та грошові кошти.

Нагадаємо, раніше правоохоронці повідомили про підозру 37 членам злочинної організації, яка серед криміногенного елементу має негласну назву "Двадцятівські". Члени банди займалися виготовленням та збутом наркотиків у Кривому Розі.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
05 червня 2026
Битва за український літій: чому під загрозою опинилися інтереси США
В історії із судовими війнами навколо родовищ Кіровоградської області стирчать вуха головного політичного ноумена світу Дональда Трампа
ЗСУ знищили завод у Воронежі, де виготовляли електроніку для "Іскандерів" та Х-101
22 червня 2026, 18:54
Ворог вдарив ракетами та дронами по Сумщині, є руйнування
22 червня 2026, 18:34
Готував серію вибухів у Києві: агент ГРУ РФ отримав 15 років тюрми
22 червня 2026, 18:23
В Одесі посадовицю та підрядників підозрюють у розтраті 12 млн грн на дитячому центрі
22 червня 2026, 17:55
Ексдиректор підприємства на Черкащині завдав державі збитків на 42 млн грн
22 червня 2026, 17:21
Українські прикордонники рознесли укриття росіян на Харківщині
22 червня 2026, 17:05
Нажилися на реабілітації ветеранів: на Київщині викрили корупційну схему в центрі "Циблі"
22 червня 2026, 16:59
Посадовець "Кіровгеології" завдав державі збитків на десятки мільйонів
22 червня 2026, 16:41
У Києві водій Volkswagen розтрощив чотири припарковані авто
22 червня 2026, 16:20
На Житомирщині провели військово-патріотичні ігри для дітей
22 червня 2026, 15:55