Окупанти активно займаються мародерством на захоплених територіях, – ЦНС
![](https://devb.regionews.ua/static/img/s/i/signal_2024_05_16_103748_002_605x320.jpg)
Російські загарбники продовжують терор цивільного населення на тимчасово окупованих територіях України. Фіксуються масові грабежі з "вилученням" побутової техніки й автівок
Про це повідомляє Центр національного спротиву, передає RegioNews.
Окупанти грабують місцевих жителів – виносять із помешкань побутову техніку і забирають автомобілі. Злочинців не зупиняє навіть наявність у людей російського паспорта.
Москва запровадила покарання для таких мародерів – їх планують відправляти за ґрати на 6 років. Однак мета покарання не припинити грабунок, а виключити можливість демобілізації для учасників так званої "СВО".
У ЦНС нагадали, що російські в'язниці опинилися фактично порожніми – ув'язнених змушують підписувати контракти для участі в бойових діях в окупованих районах Донбасу та в Запорізькій областях.
"Тривалість життя окупанта не перевищує 8 тижнів", – додали у Центрі нацспротиву.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у населених пунктах Луганської області, які тимчасово окуповані з 2022 року та розташовані поблизу лінії фронту, росіяни вимкнули мобільний зв’язок і встановлюють там таксофони.
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)