У будинки херсонців почали подавати централізоване водопостачання, – ОВА
![](https://devb.regionews.ua/static/img/y/s/yst_voda_605x320.jpg)
На десятому місяці повномасштабного російського вторгнення в Україну в будинках херсонців починає з'являтися централізоване водопостачання
Як повідомив голова Херсонської обласної Військової адміністрації Ярослав Янушевич, зараз воду подають під зниженим тиском, пише RegioNews.
"Через подачу напруги до насосних станцій у будинках херсонців починає з'являтися централізоване водопостачання", - зазначив він.
Нагадаємо, перших днів повномасштабного російського вторгнення в Україну Херсон був під окупацією. 11 листопада 2022 року українські військові зайшли в Херсон. Після звільнення окупанти регулярно обстрілюють підконтрольну Україні територію Херсонщини.
28 листопада окупантами було пошкоджено насосну станцію міського комунального підприємства "Миколаївводоканал", яка розташована в Херсонській області. Місто могло отримувати тільки технічну воду з Бузького лиману. Станом 28 листопада 2022 року у Херсоні електропостачання було відновлено для 24% побутових споживачів.
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/3/8/38_main_v1703596130_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_605x320.jpg)