UA | RU
28 жовтня 2024, 22:36

Гірші за нацистів: у Харкові росіяни зруйнували Держпром

фото: t.me/ermaka2022

Під час атаки на Харків ввечері 28 жовтня війська Росії зруйнували візитівку міста, перший хмарочос на території Європи — Будинок Державної промисловості (Держпром)

Місцеве видання Думка оприлюднило світлини з місця прильоту, передає RegioNews.

В Харківській ОВА уточнили, що за попередніми даними правоохоронців, сьогодні ввечері окупанти вдарили по Харкову ФАБ-500.

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак зазначив, що росіяни влучили у будівлю Держпрому в Харкові, що є пам'яткою архітектури і перебуває під охороною ЮНЕСКО.

"Будівля Держпрому в Харкові під охороною ЮНЕСКО і є пам‘яткою архітектури. Росіяни вдарили по ній авіабомбами. Вони гірші за нацистів, звичайні мр*зі", – йдеться у повідомленні.

Як відомо, Держпром — це перший радянський 13-поверховий хмарочос, пам'ятка архітектури в стилі конструктивізму, одна з трьох харківських висоток, збудована впродовж 1925—1928 років. Споруда розташована в історичному центрі Харкова на майдані Свободи.

25 січня 2018 року Кабінет міністрів вніс Держпром до Державного реєстру нерухомих пам'яток України за категорією національного значення.

У Telegram-каналі Міністерства охорони здоров’я України повідомили, що через чергову атаку росіян пошкоджений медзаклад. В одному з відділень обласної лікарні вибило вікна. На щастя, пацієнти поранень не зазнали, проте порізи склом — в однієї з медпрацівниць.

Нагадаємо, ввечері, 28 жовтня, росіяни атакували центр Харкова КАБами. У місті прогриміли вибухи, виникла пожежа. Повідомлялося про пʼятьох постраждалих. Пізніше стало відомо про шістьох поранених.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
24 березня 2025
Битва в Арденнах, якої не було. Що чекає на український футбол далі
Збірна України знову поступилася у ключовому матчі. Причому не просто поступилася, а відверто зганьбилася. Та найгірше у цій історії, що висновків ніхто робити не стане. А це з великою долею імовірнос...
10 березня 2025
Пенсійний вирок: чи можлива в Україні гідна старість?
Більша частина українських пенсіонерів живе за межею бідності. В той же час розрив у розмірах пенсій може відрізнятися в сотню разів, якщо порівнювати мінімальну пенсію з пенсіями працівників правоохо...
28 лютого 2025
Держава перекрила "Шлях": скільки військовозобов’язаних встигли втекти з України
Відтепер усі перевізники гуманітарної допомоги чи медичних вантажів зможуть виїжджати за кордон лише на загальних підставах — система "Шлях" для них наразі закрита. Відповідне рішення запровадив уряд....
27 лютого 2025
Доплати на дітей та безкоштовне житло: як в регіонах підтримують людей із низьким достатком
З початком повномасштабного вторгнення рівень бідності в Україні зріс з 5% до 24%. Такі дані наводить Мінсоцполітики. У цьому матеріалі RegioNews розповість про нетипові, на наш погляд, ініціативи під...