Скасування ЗНО: з ОРДЛО прибувають студенти, які не знали про це
![](https://devb.regionews.ua/static/img/6/3/630_360_1531307061_2314_605x320.jpg)
На підконтрольну Україні територію з ОРДЛО приїхали абітурієнти, які не знали про скасування пробного Зовнішнього незалежного оцінювання.
Як передає RegioNews, про це повідомляє пресцентр Державної прикордонної служби.
Російські збройні формування частково розблокували перетин лінії розмежування з тимчасово окупованим Луганськом. Станом на 10:00 13 червня через КПВВ "Станиця Луганська" на контрольовану територію України прослідувало 54 громадянина, серед яких 34 абітурієнта", - йдеться в повідомленні.
Незважаючи на це, пройти пробне зовнішнє оцінювання можна не виходячи з дому. В Українському центрі оцінювання якості освіти просять учасників не приходити в раніше визначені пункти проведення ЗНО.
"Немає сумнівів в тому, що пункти проведення пробного ЗНО були б безпечними для учасників тестування і педагогів. З огляду на сформовану ситуацію, ми пропонуємо учасникам пройти тестування вдома", - повідомили в Центрі.
Що для цього потрібно:
15 червня в 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови та літератури.
- виконати завдання тестового зошита;
- до 19 червня внести свої відповіді до сервісу з визначення результатів;
- отримати свій результат з тестування.
17 червня в 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який обраний для проходження пробного ЗНО.
- протягом двох днів виконати завдання тестового зошита;
- до 19 червня внести свої відповіді в сервіс з визначення результатів;
- отримати свій результат тестування.
"Під час роботи з тестовим зошитом намагайтеся дотримуватися часових рамок і не відволікатися. Сервіс з визначення результатів буде працювати з 11:00 15 червня до 18:00 19 червня", - зазначили в Центрі.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін скасував пробне ЗНО. Також освітній омбудсмен заявив, що є ризик повної відміни ЗНО, що може обернутися новою корупцією і хабарами в освітній сфері.
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)