У Кривому Розі чиновниця та підприємець завдали збитків бюджету на пів мільйона
Криворізькі правоохоронці повідомили про підозру працівниці відділу освіти та підприємцю, через дії яких міському бюджету завдано збитків на пів мільйона гривень
Про це повідомила поліція Дніпропетровської області, передає RegioNews.
В ході досудового розслідування встановлено, що у минулому році між відділом освіти та одним із підприємств було укладено угоду на 1,3 млн гривень, що передбачала капітальне оновлення та облаштування волейбольного майданчика на території ліцею в Кривому Розі.
Під час підготовки проєктно-кошторисної документації підприємець штучно збільшив ціну окремих будівельних матеріалів і відобразив завищені показники у документації. В свою чергу, посадовиця відділу освіти, не перевірила ринкову вартість використаних матеріалів, в результаті чого з бюджету було здійснено необґрунтовану оплату.
Фігурантам повідомили про підозру за ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 та ч. 2 ст. 367 ККУ.
Нагадаємо, що прокурори Херсонської та Хмельницької обласних прокуратур повідомили про підозру у двох кримінальних провадженнях щодо розтрати бюджетних коштів під час будівництва протирадіаційних укриттів для закладів освіти.
Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим












