Синєгубов Олег Васильович
![](https://devb.regionews.ua/static/img/p/h/photo_2023_07_12_12_39_17_1_605x320.jpg)
Попередні посади: декан факультету права та масових комунікацій (факультет №6) Харківського національного університету внутрішніх справ, працював адвокатом, взявши безпосередню участь у майже 100 справах.
Народився 10 серпня 1983 року в Харкові.
Закінчив Юридичний факультет Харківського університету внутрішніх справ із відзнакою (2004). Доктор юридичних наук (2016). Захистив дисертацію на тему: "Здійснення особистих немайнових прав малолітніх та неповнолітніх осіб". Автор понад 70 наукових праць. Також має у доробку підручник з цивільного права та науково-практичний коментар Цивільного кодексу України.
У липні 2015 року отримував стипендію у галузі науки імені Василя Пилиповича Маслова. У 2016 році з рук керівника МВС Арсена Авакова отримав Почесну грамоту Кабінету Міністрів України. Двічі нагороджений грамотами Харківської обласної державної адміністрації. В березні 2022 року Володимир Зеленський нагородив Олега Синєгубова орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, а наступного року він отримав відзнаку Міністерства оборони України – медаль "Золотий Тризуб".
Профіль на Facebook
Канал у Telegram
Профіль на Wikipedia
Кар’єра
Липень 2004 року - травень 2005 року — слідчий слідчого відділення УМВС України на Південній залізниці.
Січень 2008 року - липень 2008 року — слідчий слідчого відділення лінійного відділу на станції Основа УМВС України на Південній залізниці.
Травень 2005 року - грудень 2007 року — ад’юнкт Харківського національного університету внутрішніх справ (ХНУВС).
Липень 2008 року - квітень 2009 року — старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін Навчально-наукового інституту права, економіки та соціології ХНУВС.
Квітень 2009 року - липень 2011 року — доцент тієї ж кафедри.
Липень 2011 року - липень 2013 року — заступник директора з навчально-методичної роботи Навчально-наукового інституту права та масових комунікацій ХНУВС.
Липень 2013 року - листопад 2015 року — заступник декана з навчально-методичної роботи факультету права та масових комунікацій Харківського національного університету внутрішніх справ.
Листопад 2015 року - жовтень 2019 року — декан факультету права та масових комунікацій ХНУВС.
З вересня 2016 року - заступник голови спеціалізованої вченої ради з правом прийняття на розгляд та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) юридичних наук.
З 2018 року — член експертної ради Міністерства освіти і науки України.
11 листопада 2019 року Президент України Володимир Зеленський Указом №843/2019 призначив Олега Синєгубова на посаду голови Полтавської ОДА.
24 грудня 2021 року призначений головою Харківської облдержадміністрації.
Нагороди
- Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня;
- відзнака Міністерства оборони України – медаль "Золотий Тризуб";
- почесна грамота Кабінету міністрів України;
- дві почесні грамоти Харківської обласної державної адміністрації;
- стипендія в галузі науки імені Василя Пилиповича Маслова (з правознавства).
Бізнес
Олег Синєгубов був власником ТОВ "Насіння Слобожанщини" та ТОВ "Синєгубов, Соболєв та партнери". Він також є співзасновником кількох комерційних підприємств: ТОВ "Віката" (операції з нерухомістю); ТОВ "Сібоней сервіс" (консультування з питань комерційної діяльності й керування); адвокатське об’єднання "Раскосов Лойес Груп".
Родина
Дружина — Журавльова Анна Костянтинівна, працює на кафедрі внутрішньої медицини №3 та ендокринології Харківського національного медичного університету. Подружжя виховує двох синів — Олександра (2016 року народження) та Артема (2020 року народження).
Декларація
У декларації за 2022 рік голова Харківської ОВА Олег Синєгубов зазначив, що у готівці в нього було 135 тис. доларів та 330 тис. гривень, а в дружини — 255 тис. доларів та 315 тис. гривень.
У 2022 році він заробив на посаді голови Харківської ОВА 929 тис. гривень. У свою чергу його дружина протягом 2022 року отримала більше 300 тис. гривень зарплаті, працюючи у Харківському національному медичному університеті.
За 2022 рік автомобілів чи нерухомості родина Олега Синєгубова не купувала. Та й загалом у чиновника та його родини, згідно з офіційною декларацією, немає автомобілів, але є дуже багато нерухомості. Причому на самого чиновника записана лише квартира площею 202 кв. метри в Харкові.
У власності дружини є дві земельні ділянки площею близько 3,5 тис. кв. метрів у Черкаській Лозовій на Харківщині. Також вона має дві земельні ділянки загальною площею більше 4 тис. кв. метрів у Харкові. Тут же в неї є нежитлове приміщення площею понад 230 кв. метрів та два паркомісця. Крім цього, на синів та дружина Олега Синєгубова записано ще одну квартиру площею 156 кв. метрів у Харкові.
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
- 04:11 27 липня ДТП на Вінниччині: в авто, де розбилися двоє дорослих, було ще й немовля
- 01:35 27 липня У Запоріжжі правоохоронець вкрав у померлого чоловіка майже 800 тисяч гривень
- 00:12 27 липня На Вінниччині 17-річний юнак вбив молоду жінку
- 23:23 26 липня Відпочивав разом із друзями: на Закарпатті чоловік втопився в озері
- 22:06 26 липня Росіяни атакували дроном житлові будинки в Запорізькому районі: поранені 3 цивільних
- 21:44 26 липня У застосунку Резерв+ став доступним статус бронювання від мобілізації, — Міноборони
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dsc09664_1_2_100x100.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/4/4/448462461_1007829154040777_1265078401374392183_n_2_100x100.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/3/4/344652_164e0_new_960x380_0_100x100.jpg)