UA | RU
19 січня 2021, 08:53 112

Недопад Григорій

Голова Волинської обласної ради
Голова Волинської обласної ради

Народився 23 липня 1981 року у  місті Рожище Волинської області.

Профіль у Facebook

Сторінка у Wikipedia

Освіта

У 2004 році закінчив Волинський державний університет імені Лесі Українки за спеціальністю "Географія”.

У 2006 році закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом за спеціальністю "Менеджмент організацій”.

У 2019 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю "державне управління та адміністрування”, кваліфікація магістр.

Кар’єра і бізнес

2001 2003 рр. - сиророб дільниці по догляду за сиром голландським, майстер-обліковець по догляду за сирами твердими ВАТ "Рожищенський сирзавод".

2003 - 2012 рр. – старший комірник складу готової продукції відділу маркетингу і збуту, помічник технолога виробничого відділу, інженер-механік служби головного інженера, заступник начальника транспортної дільниці, заступник директора з загальних питань, заступник директора ТОВ "Торговий дім Любарт”.

2012 - 2015 рр. - директор спортивно-тренувальної бази "Дачне” ТОВ "Футбольний клуб "Волинь”.

З березня 2015 року по грудень 2015 року – директор ТОВ "Грін Ріелті”.

2015 – 2017 рр. – голова Ківерцівської районної ради Волинської області.

2017 - 2020 рр. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради.

25 листопада 2020 року обраний головою Волинської обласної ради.

Політичний бекграунд

У 2015 році обраний депутатом Ківерцівської районної ради Волинської області від партії "УКРОП".

У 2020 році обраний депутатом Волинської обласної ради від партії "За майбутнє”.

Григорій Недопад ймовірно належить до орбіти впливу Ігоря Палиці:

Був співзасновником газети "Волинські новини". Другий співзасновник – кіпрська фірма, яка була спонсором футбольного клубу Ігоря Палиці;

за даними "Волинь24", Ігор Палиця на прес-конференції в 2017 році розповів про родинні зв’язки з Григорієм Недепадом, який є чоловіком двоюрідної племінниці Палиці.

"Волинські новини". За інформацією "Четвертої влади", керівником і водночас засновником ПП "Волинські новини" був Григорій Недопад. Його статутний внесок становив 80 гривень.

Співзасновником підприємства виступила приватна компанія з обмеженою відповідальністю "Мантімус Коммершиал ЛТД" – Кіпр. Адреса фірми: м. Лімассол, проспект Архієпископа Макарія ІІІ,155.

Розмір статутного внеску цієї фірми – 486 858 гривень. Загальний статутний фонд становив 486 938 гривень.

За інформацією ТСН, компанія "Мантімус Коммершиал ЛТД" з липня 2011 року до лютого 2013 року також була основним інвестором футбольного клубу "Волинь", який належав Ігорю Палиці.

Сім'я

Дружина - Недопад Олена Валеріївна. Діти – Тетяна та Олег.

Декларація

Згідно із даними декларації за 2019 рік, яку Григорій Недопад подав 11 грудня 2020, йому належить квартира у Луцьку загальною площею 116,9 м². Також Недопад володіє 50% власності земельних ділянок в селі Ольганівка Рожищенського району Волинської області (1168 та 2354 м²) та 50% власності житлового будинку, що розташований там же ж (84,7 м²). Ще Григорій Недопад має у власності два гаражі у Луцьку (24,8 та 18,1 м²). Разом із сім’єю у безплатному користуванні є квартира в селі Прилуцьке Ківерцівського району (235,3 м²). У Луцьку на членів родини зареєстровано три квартири: на дружину загальною площею 116,9 м², на сина - 67,7 м², на дочку - 54,7 м².

Із авто Недопад задекларував "Volkswagen Golf" 2013 року випуску і право безоплатного користування "Volkswagen Tiguan" 2015 року випуску, власницею якого є така собі  Євгенія Жуховицька. Задекларовано позичених цій громадянці 1 млн 100 тис. грн.

У 2019 році Григорій Недопад заробив  586 тис. 260 грн за основним місцем роботи. Серед інших грошових активів на двох з дружиною - 5 тис. 207 гривень на банківських рахунках, а також 4 тис. 10 грн, $30 тис. і 15 тис. євро готівкою.

Скандали

У 2016 році Григорій Недопад, бувши на посаді голови Ківерцівської районної ради, потрапив у скандал з журналістами районної газети "Вільним шляхом". Зокрема, тоді чиновник своїм розпорядженням звільнив головну редакторку видання Марію Хітько. Після чого працівники газети збунтували і один з примірників видання вийшов під назвою "Протест", замість запланованих публікацій. Також журналісти зазначали, що такими діями Недопад нібито блокує роздержавлення районної газети. Причиною конфлікту називають приміщення у центрі міста, в якому була розташована редакція газети. В тому ж році Національна спілка журналістів України внесла Григорія Недопада до рейтингу "Ворогів реформування преси".

За даними "Першого каналу соціальних новин", в лютому 2018 року Луцька влада значно підняла плату за розміщення в місті реклами на білбордах,  що змушувало бізнес сплачувати за землі під рекламними щитами на 49% більше, ніж раніше. Луцькі оператори рекламного ринку намагались домовитись з владою. У березні Асоціація рекламістів Волині ініціювала зустріч з міською владою та пояснила, що такі тарифи фактично вб’ють цей вид бізнесу у Луцьку. Проте у міськраді не прислухалися до бізнесу – рішення не скасували. Григорій Недопад, який на той момент був першим заступником луцького міського голови, порекомендував представникам рекламного бізнесу, які не можуть справитися з високими тарифами, віддавати рекламні площини на баланс КП "Луцькреклама”.

У 2015 році кандидатами на посаду голови Ківерцівської районної ради спершу були Юліан Таранчук (БПП "Солідарність") та Володимир Юрчук ("УКРОП"). Згідно з результатами таємного голосування, у кандидатів виявилося по 16 голосів, ще 2 бюлетені визнали недійсними.

Натомість кандидат від БПП на посаду голови райради Юліан Таранчук з цим не погодився і подав до суду позовну заяву про визнання бюлетенів дійсними. Втім, суд позивач програв.

Зважаючи на це, призначили нові вибори на посаду голови районної ради. Депутати від УКРОПу запропонували на цю посаду свого колегу Григорія Недопада. Він виявився єдиним претендентом. Пропозицію підтримали 32 депутати.

 


16 квітня 2024
Зустріч із Папою Римським та повні буси гуманітарки: як італійський благодійник допомагає прифронтовій Харківщині
З початком повномасштабної війни українці не на словах відчули турботу зі сторони європейських друзів. Країни ЄС радо приймали українських жінок з дітьми, а до самої України все частіше почали приїждж...
11 квітня 2024
Заборона їздити на авто, скасування дембеля, обов’язкова ВЛК: що прописано в ухваленому законі про мобілізацію
Які зміни очікують на військовозобов’язаних, коли закон про посилення мобілізації набуде чинності
05 квітня 2024
Є-кабінет військовозобов'язаного, армія з 25 років і зміни для обмежено-придатних: що потрібно знати про нові правила мобілізації
Поки Верховна Рада готується розглядати в другому читанні законопроєкт про посилення мобілізації, днями президент підписав кілька вже проголосованих законів, які також вносять зміни до мобілізаційного...
28 березня 2024
Гроші чи армія: скільки потрібно буде заплатити, щоб мати "економічну бронь" від мобілізації
"Бронь" за податки. Бізнес підтримує, військові експерти вбачають серйозні ризики
 
Литвиненко Олександр Валерійович
Секретар Ради національної безпеки та оборони
Євлаш Ілля Олегович
Речник Повітряних сил ЗСУ
Самойленко Олександр Степанович
Голова Херсонської обласної ради
Всі досьє »