Коваль Віталій
![](https://devb.regionews.ua/static/img/7/0/70386204_113386846723233_1455419096395939840_o_605x320.jpg)
Народився 28 липня 1981 року в місті Березне, Рівненська область.
Випускник Тернопільської академії народного господарства (2003, спеціальність "банківська справа"), Львівської бізнес-школи Українського католицького університету (2017).
Профіль на Facebook
Профіль на Wikipedia
КАР’ЄРА
З 2004 по 2006 рік працював на різних посадах у Першій Київській філії відкритого акціонерного товариства "Укргазбанк".
З 3-го березня 2006 року по 5 липня 2019-го року – фізична особа-підприємець (Основна діяльність: оптова торгівля фруктами та овочами. Додаткова: оптова та роздрібна торгівля меблями).
З 2008 по 2009 рік – директор ТОВ "Пробанк Консалт", м. Вишневе (Київська область).
З 2012 по 2017 рік – гендиректор ТзОВ "Інвесттрейдсервіс", київської компанії, яка спеціалізується на оптовій торгівлі зерном, тютюном, насінням та кормами для тварин.
З 2014 року і до призначення на посаду голови Рівненської ОДА Віталій Коваль – гендиректор двох фірм – ТзОВ "Санако", що спеціалізується на аграрному секторі, продажі нафтопродуктів та техніки, та "ВВВ Монтаж", компанії з будівництва доріг.
З 19 вересня 2019 року до 23 листопада 2023 року – голова Рівненської ОДА.
З 21 листопада 2023 року – голова Фонду державного майна України.
РОДИНА
Дружина — Коваль Ксенія (в дівоцтві Баранюк). Доньки – Коваль Богдана Віталіївна та Коваль Злата Віталіївна.
ЦІКАВЕ З ДЕКЛАРАЦІЇ
Віталій Коваль за 2018 рік отримав лише 94,2 тис. гривень офіційних доходів. Тобто заробляв трохи більше восьми тисяч гривень на місяць, хоча був директором одразу двох компаній: "Санако" та "ВВВ Монтаж". Компанія "ВВВ Монтаж" займається будівництвом доріг та за даними clarity-project.info за останні півтора року підписала проєктів на суму 440 мільйонів гривень.
Декларує квартиру на 66 кв.м. у Києві, що була куплена у 2008 році, та 27 500 доларів валютних збережень готівкою. Дружина пана Коваля – Ксенія Коваль – торік заробила 45 200 гривень та зберігає 19 800 доларів готівкою.
За даними декларації, у Віталія Коваля є 15 800 гривень несплачених податкових зобов’язань та понад 780 000 гривень несплаченого виконавчого збору.
ЗВ’ЯЗКИ
У регіональних ЗМІ Віталій Коваль фігурує як креатура голови Рівненської облради Олександра Данильчука, який був обраний до облради від БПП.// Рівне вечірнє
У 2016 році Олександр Данильчук подає декларацію як виконавчий директор "Санако", генеральним директором якого на той час є Віталій Коваль.
СКАНДАЛЬНІ ФАКТИ
Віталія Коваля штрафували через порушення ведення податкового обліку, а саме заниження податку на додану вартість в документах фірми, яку він очолював. Такі факти виявили під час перевірок. Наприклад, у 2014-му, коли він був гендиректором ТОВ "Інвесттрейдсервіс" // Постанова Печерського районного суду Києва.
У 2018-му "ВВВ Монтаж", яку очолював Віталій Коваль, отримало 22 контракти на 427 мільйонів. При цьому договорів зі Службою автомобільних доріг Рівненської області – підписали на 80 мільйонів. Фінансові успіхи фірми не вплинули на офіційний достаток Коваля. Бо за 2018-й рік роботи на фірмі він заробив всього 24 тисячі гривень. І це при тому, що він керував фірмою майже з її створення - з 2016-го і аж до призначення в ОДА.// Четверта влада
РЕЗОНАНСНІ ЗАЯВИ
Заявив, що час нелегального бізнесу на Рівненщині закінчився. "Контролюючи обіг деревини, ми можемо зробити наступний крок – легалізувати нелегальні пилорами. В області їх достатньо. Чуємо багато питань, чому вони працюють у підпіллі, а не "по-білому". Можу сказати, що час нелегального бізнесу на Рівненщині – закінчився!". // Рівне медіа
У рейтингу RegioNews голів ОДА, призначених Зеленським від початку його президентської каденції, Віталій Коваль отримав 9 балів з 25 можливих і зайняв 32 місце серед 47 учасників.
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
- 01:35 27 липня У Запоріжжі правоохоронець вкрав у померлого чоловіка майже 800 тисяч гривень
- 00:12 27 липня На Вінниччині 17-річний юнак вбив молоду жінку
- 23:23 26 липня Відпочивав разом із друзями: на Закарпатті чоловік втопився в озері
- 22:06 26 липня Росіяни атакували дроном житлові будинки в Запорізькому районі: поранені 3 цивільних
- 21:44 26 липня У застосунку Резерв+ став доступним статус бронювання від мобілізації, — Міноборони
- 21:15 26 липня За тиждень Сили оборони знищили майже 8000 ворожих БпЛА
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dsc09664_1_2_100x100.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/4/4/448462461_1007829154040777_1265078401374392183_n_2_100x100.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/3/4/344652_164e0_new_960x380_0_100x100.jpg)