Рейтингова більшість Зеленського - віртуальна
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/_/____461_605x320.jpg)
Влада живе своїм життям, державні інститути - своїм, суди - своїм, армія - своїм. Президент в телевізорі, у вузькому маленькому світі своїх наказів, уникаючи зіткнення з будь-яким конфліктом і будь-якою проблемою, які можуть зіпсувати йому картинку. В цих умовах революційні настрої - це не припущення, це можливий сценарій.
Рейтингова більшість Зеленського - віртуальна, вона не здатна діяти, вона не вийде на вулиці, вона не буде боротися за владу, і за її цінності. А протестні групи, пов'язані з різними патріотичними партіями - реальні. І Зеленський не залишає шансів вплинути на наростаючий хаос окрім як акціями прямої дії.
Думаю, осінні вибори стануть каталізатором протестів в суспільстві, і стануть іспитом - а чи з'явиться в країні добре організована опозиція, здатна проломити теплу ванну телеканалів. Вибори стануть двигуном нових великих змін. Гострий запит на альтернативні політичні рухи партії існує.
Проблема інертної і недієздатної влади одна - ми не маємо часу чекати, поки там Зеленський чогось навчиться. На наших кордонах стоїть ворог, який постійно відпрацьовує сценарій вторгнення, і при новому витку розвалу в Києві, противник цілком здатний до локальних дій, готовий відрізати новий шматок нашої землі. Це величезний ризик для країни і для кожного з нас.
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)