В чому провинилася будівля Офісу президента?
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/s/_ster_1_605x320.jpg)
Одні, не тільки виправдовують поведінку частини мітингувальників, але навіть аргументують, що тільки у такий спосіб можна протестувати проти чинної влади, щоб вона почула. Інші, не просто назвали це вандалізмом, але й вказали на державні символи, які були спаплюжені.
І дійсно, навіть складалось враження, що ще тільки не вистачало для візуальної картинки, спалити прапор перед Офісом президента, щоб протестантів почули. Те, що телевізійна картинка для країни-агресора і всіх наших недрузів у середині країни вийшла чудовою, тут не має навіть сумнівів, на жаль.
Чи можна протестувати, не тільки можна, але й потрібно, але точно не у такий спосіб, як вибиваючи скло у пустій будівлі та сумнівним графіті на стінах, з точки зору майстерності.
Дивно читати, що протест у суботу є ефективним, бо навіть за відсутності президента в будівлі, це ж символічно. Цікаво у чому провинилась будівля та працівники, які будуть все вимивати і ремонтувати?
Хто був ініціатором, надіюсь скоро почуємо, бо лунають різні думки з цього приводу. Але, так і не зовсім зрозуміло, чому справедливість хотіли знайти у суботу під Офісом президента, а не біля Офісу генпрокурора чи суду, який прийняв рішення? У будь-якому випадку, учасникам протестів за справедливість варто дистанціюватись від політичних партій, щоб не брати участі у їхній політичній боротьбі за владу.
P.S. У суботу був міжнародний день щастя. То всі напевно були дуже щасливими, як з одної, так і з іншої сторони...
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)