Чи розуміють, що стріляють собі в ногу?
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/_/____2231_605x320.jpg)
Мої аргументи стосуватимуться не моралі, і не цінностей. То справа, мабуть, відносна і дуже особиста. В даному випадку говоритиму мовою прагматики.
Пропагуючи отаке щодо Медведчука і "Харківських угод", ви викликаєте у людей сумніви не щодо компетентності влади, ні. Насправді ви змушуєте аудиторію сумніватися в тому, що Медведчук ворог нашої держави і що він повинен понести за це відповідальність. Ставлячи так питання про "Харківські угоди", ви фактично даєте своїм же потенційним виборцям сигнал, що ці "угоди" були не такі вже й небезпечні.
Прості виборці не розбираються у тонкощах КПК. Вони сприймають від політиків прості сигнали про добро і зло, виборці не розуміють складних пояснень про "ми в принципі за, але... проти". У масових електоральних комунікаціях працює проста логіка: ти або за, або проти.
Якщо ви фактично доносите людям тези, що Медведчук переслідується незаконно, а "Харківські угоди" не варті уваги, то хочеться у вас запитати: з якими гаслами збираєтеся йти на вибори?! За що і проти чого будете агітувати?! Виступаючи по факту на захист Медведчука і "Харківських угод", робите зле не владі, а руйнуєте свій же порядок денний, основу для своєї ж ідеологічної конструкції.
Усе це, на жаль, свідчить, що хтось вперто не робить висновків з 2014-2019 років. Знищуючи тоді, наприклад, Яценюка і Садового, але водночас даючи можливість Медведчуку безперешкодно розбудовувати в Україні кремлівську медіа-мережу, цей хтось своїми руками кував собі епічну поразку у 2019 році. Масована і цілеспрямована дискредитація політиків зі свого ж табору "убивала" рейтинг не лише цих конкретних політиків, а руйнувала довіру і знижувала електоральний потенціал всієї державницької, прозахідної та антиросійської ніші. Медведчуківські канали із задоволенням асистували цьому процесу. Ось де головне роз‘яснення поразки, яка ліпилася своїми ж руками тоді. Навіщо продовжувати рух цією ж дорогою зараз?!
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)