Шувалов повертається: навіщо Зеленський йде на поводу у Льовочкіна
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/b/_blog_6_605x320.jpg)
Шувалов запам'ятався в нашій країні в першу чергу тим, що у 2004 році "ділив "українців на три сорти. А ще впроваджував "темники" і цензуру на телебаченні.
Шувалова видворили з України у 2017 році, заборонивши йому в'їзд терміном на п'ять років. Антон Геращенко тоді прямо звинуватив політтехнолога в роботі на Кремль. "За оперативними даними антиукраїнська діяльність Шувалова И. Ю. використовувалася спецслужбами Російської Федерації в активних заходах впливу щодо висвітлення спеціально підготовлених і резонансних відомостей через засоби масової інформації, зокрема щодо висвітлення в ЗМІ репортажів за звинуваченням керівництва нашої країни у військовому захопленні влади в 2014 році і спланованої акції "Небесна сотня", - писав Геращенко.
При Зеленському та за сприяння Льовочкіна Шувалов цю заборону успішно оскаржив. І ось пропагандист повертається. І не для того, щоб знову подивитися на Київ. Як розповіли джерела в Офісі президента, Шувалова покликали за вказівкою Банкової. Зеленський істерично намагається зупинити падіння власного рейтингу (зараз вже менше ніж 20% за даними КМІС), і Льовочкін, який нині частий гість у ОП, порадив "зеленим" перевіреного "професіонала". Того, який одного президента вже довів до Ростова. Невже і другого туди ж доведе? Або відразу в Москву з гастролями?
Наскільки потрібно бути недалекоглядним, щоб йти на поводу у Льовочкіна? Зеленський міг би проконсультуватися у Януковича, чим загрожує бути на повідку у російських фсбшних спеців. Віктор Федорович багато розповів би про майдан і роль Льовочкіна-Шувалова в ньому.
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)