Різкий скачок спроможностей: ППО вперше збила стратегічний бомбардувальник Ту-22М3
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/2/12__172_605x320.jpg)
Російський Ту-22М3 спіткала ціла купа технічних проблем після контакту з нашою ППО, після чого цей ворожий літак став "тяжчим за повітря" і вибув зі складу стратегічної авіації РФ.
Можливо, якщо кому важливо – в склад екіпажу цього бомбардувальника входить взагалі-то чотири особи, тобто "концерт Кобзона" таки був.
Це подія буквально історично важлива, бо це вперше у воєнній історії збито бомбардувальник-ракетоносій, основне озброєння якого (ракета Х-22 з дальністю пуску від 300-600 км) в теорії взагалі дозволяло в будь-якому разі не потрапляти під вогонь протиповітряної оборони.
Саме через цей фактор раджу взагалі утриматись від спекуляцій "а чим збили", і заодно зупиняти тих, хто захоче поспекулювати. Ну, гарно горів, гарно упав – що ще треба.
Заодно пропоную на майбутнє уникати псевдоскептичних версій з розряду "а це росіяни самі збили". Бо логічно – якщо росіяни такі ідіоти, то хто ми тоді, раз проти таких просимо допомогу в усього світу.
Ще нюанс – було збито дві надзвукові ракети Х-22 (вперше за час війни), і заодно збито аж 11 ракет типів Х-59/69, якими рашисти ото знищили Трипільську ТЕС.
Ще буквально кілька днів назад глава держави говорив про критичний дефіцит зенітних ракет, а тут раптом різкий скачок спроможностей.
Із чого випливає, що справа по додатковим Patriot рухається сильно швидше, чим про це офіційно завляють західні лідери.
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)