Недовакцина і цілий міністр у ролі вантажника
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/1/11__57_605x320.jpg)
Це заради неї парламент голосував зміни в закон про лікарські засоби, що дозволяє завозити і реєструвати до завершення клінічних досліджень і без сертифікації, виходить. В умови вписали "Якщо її закуповують або дозволили розвинені країни". Перелік країн почали з США, ЄС, Швейцарії, і тепер зрозуміло, навіщо вписали і Індію. Ясно ж, що незрозумілий генерик не закуповують розвинені країни, а тільки дозволила Індія як виробник.
Да і в закон дописали - крім вакцин агресора. Тобто що завгодно, навіть індійська бурда, але не російська вакцина. І тепер у суспільства точно виникне питання про російську вакцину, якого могло не виникнути у разі закупівлі наприклад Файзера. Тому що менеджери і державники.
Двісті вісімдесят мандатів використовували при голосуванні для того, щоб це незрозуміло що колоти українцям. Натомість британська компанія-посередник Crown agents (ніхто ж не перевіряв там бенефіціарів) знову запрацює, бережи королеву.
До речі індійські копії Кабміну, монобільшості і РНБО обійдуться бюджету дешевше, будуть не такими похмурими, а шкодити будуть менше, плюс головна вигода аутсорса - вони будуть далеко.
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)