UA | RU
02 березня 2020, 13:11

Уряд має бути машиною по створенню довіри

А давайте подумаємо. На тлі даних по економіці та промисловому розвитку, наповнюваності бюджету, і що важливо, питань з рейтингами довіри до ключових політичних гравців, президент все одно зберігає своє лідерство.
А давайте подумаємо. На тлі даних по економіці та промисловому розвитку, наповнюваності бюджету, і що важливо, питань з рейтингами довіри до ключових політичних гравців, президент все одно зберігає своє лідерство.
Фото: facebook

Адже 50 % довіри в наших умовах і низький антирейтинг - це фактор. Але при цьому низькі рейтинги довіри до діючого прем'єра. Близько 6 % і антирейтинг який відповідає за економіку.

А уряд має бути машиною по створенню довіри громадян. Без цього складно поводити будь-яку політику. Ось на цьому тлі тиждень і обговорюємо можливі кадрові перетасовки в Кабміні. Кадрові ротації. Тим більше президент каже, що буде змінювати людей на посадах. Якщо не справляються.

Тут і почали обговорювати Тігіпка і Хорошковського, і Вітренко, і Шмигаля.

Але є одне але - яке багато чого змінює - якщо говорити про Тігіпка і Хорошковського - були, плавали. Знаємо. Тільки закон про люстрацію поки в дії. Навіть після рішень ЄСПЛ. Так що з цим треба щось робити. Вітренко - так, хто ж його не знає, після діяльності в Нафтогазі. І тарифів та зарплат там. Довіра до нього - відповідно, вже на старті.

Залишається Шмигаль. Зі Львова. Був керівником Івано-Франківської області. Тобто регіональний баланс зберігається. Немає особливого політичного минулого і явних політичних устремлінь в майбутньому. Може бути сприйнятим ключовими гравцями, як консенсусний варіант. Так це виглядає на даний момент.

За законом, у випадку відставки прем'єра, члени його кабінету переходять в статус в. о., а "старшим за званням" тимчасово стає віце-прем'єр. В даному випадку – той же Шмигаль.

Дивимося як буде.

 
Підписуйтесь на RegioNews
24 травня 2024
Шалені черги в ТЦК, блокпости у містах і Резерв+: як минув перший тиждень з новим законом про мобілізацію
З 18 травня 2024 року почав діяти закон про посилення мобілізації, і тепер усі без виключення військовозобов’язані мають оновити свої військово-облікові дані, якщо досі цього не зробили. Фактично "поз...
17 травня 2024
Квартирне питання: де українці купують найбільше житла і чому у Києві більше не придбати дешевих осель
Повномасштабна війна позначилась на усіх сферах життя в Україні. Не став виключенням і ринок нерухомості, адже ситуація на ньому сьогодні вкрай відрізняється від тієї, що була до 24 лютого 2022 року. ...
09 травня 2024
Тариф на світло: на скільки та коли може зрости
Ще після закінчення опалювального сезону в медійному просторі все частіше почали точитися розмови про підвищення тарифів на електроенергію для населення. Наразі до цих обговорень підключилися також оф...
26 квітня 2024
Вища освіта по-новому: до чого тепер готуватися студентам
Днями Верховна Рада прийняла закон, що покликаний удосконалити освітній процес для здобувачів вищої освіти в українських вишах. Загалом чиновники запевняють, що з прийняттям цього закону, усі вищі нав...
Проголосив себе сповідником дивної віри: на Волині чоловік довів 13-річного сина до самогубства
30 травня 2024, 05:43
Матір забив молотком, а вітчиму перерізав горло: мешканець Запоріжжя отримав довічне
30 травня 2024, 04:20
На Дніпропетровщині судитимуть матір, яка виготовляла порнографію за участі свого 8-річного сина
30 травня 2024, 03:58
На Рівненщині легковик злетів з мосту в річку: загинули три людини
30 травня 2024, 03:35
На Київщині п'яний водій на смерть збив 14-річну дитину: як його покарав суд
30 травня 2024, 02:40
Лишається іржа та попіл: розвідники показали, як нищать росіян на Харківщині
30 травня 2024, 02:00
Переходила колії й впала: на Чернігівщині потяг на смерть збив жінку
30 травня 2024, 01:21
На Полтавщині жінка впала в криницю: потерпіла загинула
30 травня 2024, 01:00
Перші мобілізовані ув’язнені взяли в полон окупанта, – Мін'юст
30 травня 2024, 00:42
Укрзалізниця запускає гірський шатл зі Львова до Карпат: графік
30 травня 2024, 00:11