Напад на поліцейських на Вінниччині: зловмисники скинули боєприпаси у водойму
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___6080_605x320.jpg)
Військовослужбовців, яких затримали за підозрою у вбивстві працівника поліції, перевозили у своєму автомобілі гранати. Щоб приховати боєприпаси, чоловіки викинули їх у водойму
Про це в ефірі телемарафону розповів міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, передає RegioNews.
Клименко зазначив, що обом затриманим уже оголосили про підозру, і очікується, що сьогодні їм суд обере запобіжний захід.
"Вони перевозили боєприпаси, гранати. Вони вже вказали, де знаходяться скинуті в водоймище гранати в ящиках", - сказав міністр, наголосивши, що на місці уже працюють криміналісти, слідчі та водолази.
Голова МВС також зазначив, що пістолет, з якого вбили 20-річного поліцейського, також вилучили слідчі.
Клименко також розповів про стан другого поліцейського, якого поранили зловмисники. За словами міністра, чоловік перебуває у середньо-важкому стані, однак лікарі дають позитивний прогноз.
Міністр припустив, що зловмисники почали стріляти у поліцейських, оскільки боялися бути викритими.
Нагадаємо, вночі 20 квітня на Вінниччині поліцейські зупинили для перевірки невідомий автомобіль темного кольору. В авто були двоє чоловіків. Вони відкрили вогонь по поліцейських, один з правоохоронців загинув.
Напад зафіксувала на відео бодікамера правоохоронця. Запис оприлюднили у мережі.
21 квітня поліція затримала підозрюваних у нападі на поліцейських у Вінницькій області. Підозрювані - двоє військовослужбовців, батько і син. Їм загрожує довічне покарання за скоєне.
22 квітня підозрюваним у нападі на поліцейських повідомили про підозру у посяганні на життя працівника правоохоронного органу та незаконному поводженні зі зброєю, а також у дезертирстві.
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)