Українські військові піймали російський дрон на вудочку
Украхнські військові продовжують нищити ворога на фронті. На цей раз прикордонники влаштували "рибалку" в небі
Про це повідомляє Державна прикордонна служба, передає RegioNews.
На відео можна побачити роботу бійців бригади "Сталевий кордон", які працюють на Курському та Північно-Слобожанському напрямках. Там за минулу добу вони ліквідували трьох окупантів та завдали ворогу значних втрат у техніці й фортифікаціях. Крім того, захисники влаштували "рибалку в небі".
"Розрахунки знищили автомобіль з боєкомплектом, чотири укриття, блокпост, ворожу антену та дві гармати. А на додачу – приземлили ворожий "Мавік", буквально спіймавши його на вудочку", - кажуть військові.
Нагадаємо, раніше на Харківщині захисники вдарили по двом укриттям росіян, а також антені зв'язку та автомобілю. Зокрема, знищили квадроцикл ворога.
Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим












