Жодної капітуляції не буде! - Міністр оборони України попередив про дезінформацію ворога
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/f/_feyk1_605x320.jpg)
Міністр оборони Олексій Резніков попередив, що ворог готує дезінформацію про нібито капітуляцію військово-політичного керівництва країни і спростував її
Про це міністр оборони Олексій Резніков написав у Facebook, передає RegioNews.
За наявними даними, російські окупанти готуються найближчим часом запустити масштабну інформаційно-психологічну операцію. Її мета – з допомогою брехні зламати опір українського народу і української армії, - написав міністр.
Він пояснив, що спочатку загарбники плануюсь влаштувати перебої зв’язку. Після цього будуть масовано вкинуті фейкові повідомлення про те, що українське військово-політичне керівництво начебто погодилось на капітуляцію. На "підтвердження" цього фейку будуть поширювати начебто підписані "документи", а також змонтовані фейкові відеоролики.
ЦЕ БРЕХНЯ. Не дочекаються! Жодної капітуляції не буде! Тільки перемога! – заявив Резніков.
Також міністр оприлюднив своє фото з центру міста, закликав не вірити фейкам, попередити всіх, кого можна. Керівництво країни залишається в столиці і продовжує роботу.
Резінков нагадує: багато з тих, хто розраховував взяти Київ за 2-3 доби, вже у пеклі.
Українські сили міцно тримають зброю та продовжують опір.
Як повідомлялося, Зеленський вимагає визнати Росію терористичною державою.
Також відомо, що сьогодні російські військові вдарили ракетами по центру Харкова, зруйновано будівлю ОДА.
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/3/8/38_main_v1703596130_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_605x320.jpg)