Росіяни кидають свіжі сили та намагаються взяти Семенівку на Авдіївському напрямку, — 3 ОШБр
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/_/____4494_605x320.jpg)
Заступник командира 3-ї штурмової бригади, майор Збройних сил України Максим Жорін розповів, що росіяни намагаються прорватися до Семенівки, розташованої на захід від Авдіївки
Про це він розповів в ефірі інформаційного марафону, передає RegioNews.
"У росіян залишається можливість проводити заміну на більш нові і свіжі підрозділи. Тобто, вводити у бій свіжі й нові поповнення бригад", - сказав Жорін.
При цьому, українським Силам оборони вдалося змусити окупантів втратити наступальний потенціал.
"Але, ця можливість використовувати власні ресурси - можливість наявності власних ресурсів, особового складу і техніки, створює умови, при яких ворогу вдається досі втілювати спроби і намагання щодо просування вперед, в основному в районі населеного пункту Семенівка", - сказав Жорін.
За його словами, російські загарбники понесли втрати в Орлівці.
"Орлівка їм далася ціною декількох підрозділів. Зараз у них, очевидно, сконцентрована увага в районі населеного пункту Семенівка. Вони намагаються туди увірватись, намагаються десь намацати слабке місце в нашій обороні, проте, на цей час, успіху у цьому, вони не мають. Також вони й не забувають щодня пробувати штурмувати Бердичі", - сказав Жорін.
Водночас в останні дні ворог повернувся до використання броньованої техніки, і здебільшого, танків.
Нагадаємо, раніше стало відомо, що українські військовослужбовці уразили із HIMARS російський зенітно-ракетний комплекс "БУК" на Запорізькому напрямку.
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)