Про це повідомила Київська міська прокуратура, передає RegioNews.
Встановлено, що одна з підозрюваних організувала схему заволодіння грошима, виділеними на ремонтні роботи будівель медичного університету.
Вона забезпечувала формальну участь у тендерах на проведення ремонтних робіт підконтрольних підприємств, які створювали видимість конкуренції. Надалі з переможцем укладали договір на проведення робіт, вартість та обсяги яких у документах завищували.
Отримані з бюджету кошти надалі перераховувалися на підконтрольні суб'єкти господарювання та виводилися у готівку. Таким чином на ремонті фасаду та покрівлі одного з корпусів Національного медичного університету імені О.О. Богомольця у 2021 році підозрювані заволоділи загалом понад 15 млн гривень.
Про підозри у пособництві заволодінню бюджетними грошима повідомлено:
Щодо осіб, які безпосередньо заволоділи грошима університету обвинувальні акти вже перебувають на розгляді суду.
Нагадаємо, що у Києві за пособництво заволодінню 2 млн грн судитимуть інженера, який здійснював нагляд за ремонтом будівлі медуніверситету.