Про це повідомляє Міненерго, передає RegioNews.
Йдеться про Запорізьку, Миколаївську, Сумську, Харківську та Чернігівську області.
Найскладнішою наразі є ситуація на Донеччині та Херсонщині, де через пошкодження енергооб’єктів знеструмлена найбільша кількість споживачів.
"Енергетики роблять усе можливе, аби якнайшвидше повернути електропостачання для всіх абонентів. Відновлювальні роботи тривають цілодобово", – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що застосування обмежень електроенергії 22 червня не прогнозується. Споживачів просять, за можливості, перенести активне енергоспоживання на денний час – з 10:00 до 16:00. Це допомагає знизити навантаження на систему.
Нагадаємо, у ніч на 22 червня РФ атакувала Україну балістичною ракетою "Іскандер-М" та 88 ударними БпЛА. Зафіксовано влучання на шести локаціях.