Про це повідомляє поліція Харківської області, передає RegioNews .
Попередньо встановлено, що 62-річний водій автомобіля ВАЗ-2101, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, під час руху заднім ходом не впорався з керуванням та допустив зіткнення з житловим будинком. Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди пошкоджено домоволодіння.
Під час спілкування з керманичем поліцейські виявили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік пройшов огляд на стан сп’яніння, який підтвердив наявність 2,35 проміле алкоголю в організмі.
Нагадаємо, раніше на Львівщині 10-річний хлопчик потрапив до лікарні після падіння з електросамоката. Його госпіталізували до лікарні.