Про це повідомив начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олександр Ганжа, передає RegioNew.
За його словами, у Нікопольському районі під ударом були Нікополь, Покровська, Марганецька, Червоногригорівська та Мирівська громади.
Пошкоджені підприємство, інфраструктура, ліцей, багатоквартирний будинок та автомобілі. Постраждали двоє чоловіків 22 та 54 років, які лікуватимуться амбулаторно.
У Дубовиківській та Васильківській громадах Синельниківського району внаслідок ворожих ударів виникли пожежі.
У Криворізькому районі росіяни поцілили по Зеленодольській громаді.
Нагадаємо, що у ніч на 25 червня російські війська майже 20 разів атакували п’ять районів Дніпропетровської області, застосовуючи безпілотники, артилерію та авіабомби.