Про це повідомляє RegioNews із посиланням на ДСНС.
В цей момент окупанти вдарили поруч з пожежною автоцистерною.
На щастя, весь особовий склад встиг відійти в безпечне місце.
Попри постійні загрози, надзвичайники ліквідували всі осередки горіння.
Нагадаємо, у ДСНС показали наслідки атаки на АЗС у Сумах. Після удару на території заправки виникла пожежа. Постраждали чотири людини.