Про це повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа, передає RegioNews.
На Нікопольщині під ворожим вогнем опинилися Нікополь, Покровська та Марганецька громади. Там пошкоджені об’єкти інфраструктури, адміністративна будівля та мікроавтобус. Постраждали двоє людей.
У Павлоградському районі росіяни атакували Павлоград і Межиріцьку громаду. Внаслідок обстрілів пошкоджені багатоповерховий та приватний будинки.
У Яворницькій громаді Синельниківського району пошкоджені автозаправна станція, автомобілі та кафе.
Нагадаємо, вночі 24 червня росіяни атакували безпілотниками промислове підприємство у Полтавському районі. На обʼєкті спалахнула пожежа.