Про це повідомляє поліція Києва, передає RegioNews.
Організатором схеми виявився 40-річний підприємець. Він також залучив до "співпраці" свою знайому, яка була директоркою товариства з обмеженою відповідальністю.
Згодом підприємець домовився з начальницею управління освіти Деснянського району про те, що саме це товариство переможе у тендерах на постачання продуктів харчування до садочків району. До схеми залучили двох чиновників управління освіти.
За підсумками трьох тендерів переможцем було визначено заздалегідь обрану компанію. Врешті вони уклали договори з постачальником за завищеною вартістю. Таким чином зловмисники змогли привласнити понад 3 мільйона бюджетних коштів.
Тепер всім учасникам схеми загрожує до 12 років позбавлення волі.
Нагадаємо, раніше в Україні викрили схему розкрадання та завищення витрат на пальне для Збройних Сил, що спричинило збитки державі понад 30 мільйонів гривень.