Про це повідомляє Національна поліція України, передає RegioNews.
Колишній начальник однієї з військових частин підписував накази про нарахування додаткової винагороди військовослужбовцям, які насправді не були в боях та не мали законних підстав для таких виплат. 55-річний військовий реалізовував схему з березня 2023 року по квітень 2024 року.
"На підставі зібраних доказів колишньому командиру військової частини повідомлено про підозру. Йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави", - повідомили в поліції.
Нагадаємо, майор ЗСУ на Сумщині незаконно привласнив 1,7 млн грн через "бойові" виплати. Офіцера обвинувачують у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки. Санкція статті передбачає покарання до 6 років позбавлення волі.