Про це передає RegioNews із посиланням на Міністерство оборони України.
Бронетранспортер вміщує трьох членів екіпажу і шістьох стрільців. Машина оснащена автоматичною коробкою передач та потужним турбодизельним двигуном, які у поєднанні надають бронетранспортеру хороші ходові та швидкісні характеристики. Запасу пального їй вистачає на понад 700 км шляху.
"Броня та конструктивна особливість "Oncilla-Shturm" забезпечують захист екіпажу та десанту під час обстрілу зі стрілецької зброї, уламків і наїзду на вибухонебезпечні предмети", – повідомили в Міноборони.
Зазначається, що стандартне обладнання бронетранспортера включає автоматичну систему підкачки шин, гідравлічний підсилювач керма, систему кондиціонування повітря з додатковою функцією обігріву, автоматичну систему пожежогасіння, фільтровентиляційну систему, лебідку. Озброєння машини – це дистанційно керований бойовий модуль з великокаліберним кулеметом.
Бронетранспортер "Oncilla-Shturm" може виготовлятися у кількох модифікаціях.
Нагадаємо, Міноборони допустило до використання у підрозділах ЗСУ дистанційно-керований модуль вітчизняного виробництва "Пернач".
Раніше Міноборони кодифікувало та допустило до постачання мультифункціональний безпілотник вітчизняного виробництва "Чаклун". Дрон збудований за літаковою схемою.